Dlaczego my ?

Prawie 10 lat doświadczeń we wdrażaniu unikalnych projektów Digital Signage na 5 kontynentach z realizacjami w Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, USA, Grecji i w Polsce.

  • Pełnozakresowy consulting z zakresu digital signage (od audytu aż po wybór nośników, montaż i opiekę nad systemem)
  • Jako nieliczni posiadamy wiedzę jak zaprojektować animowany kontent tak aby skupiał uwagę na ważnych elementach treści reklamowej (wieloletnie prace B+R dotyczące tworzenia treści z naciskiem na nośniki digital signage)
  • Jesteśmy dostawcą rozwiązań opartych o “real time experiance”, które umożliwiają wchodzenie w interakcje z ekranem każdemu przechodniowi za pomocą ekranów dotykowych, folii dotykowych, totemów czy urządzeń mobilnych przechodniów
  • Dysponujemy rozwiązaniami umożliwiającymi swobodne przenikanie się mediów społecznościowych i treści reklamowych wyświetlanych na nośnikach digital signage (omnichannel)
  • Harmonogram wyświetlanych treści dostosowujemy do pory dnia według zebranych danych z wybranych lokalizacji z uwzględnieniem pór dnia i weekendów
  • Personalizujemy reklamy w czasie rzeczywistym czyli dostosowujemy je do płci i wieku przechodnia (większa skuteczność komunikatu)
  • Dostarczamy statystyki dotyczące liczby spojrzeń na nośnik (pomiary ilościowe i jakościowe)

 

Partnerzy / Klienci:

Nasze systemy Digital Signage znalazły się w kampaniach i instalacjach takich marek jak: VISA, Reserved, Samsung, Viacom (Comedy Central), NC+, Nokia, Orange, Procter&Gamble, Empik, Baltona, APSYS, Thai Wok, Landmark Group  i wielu innych.

Od 2016 roku Strategiczny partner we wdrażaniu nośników Digital Signage dla Coca Cola i jej klientów w Polsce.

 

WYBRANE CASE STUDY: Centrum Handlowe Posnania

Posnania jest miejscem odpowiadającym na oczekiwania wynikające z nowoczesnego trybu życia. Praca nad tym projektem stanowiła dla nas doskonałą możliwość, aby stworzyć interaktywną przestrzeń, która idealnie odda innowacyjny charakter tego miejsca. Na terenie całego obiektu wdrożyliśmy zaawansowane technologicznie rozwiązania, które służą rozrywce oraz wzbogacają ofertę usług. Chcieliśmy, aby zaprojektowane przez nas aplikacje wchodziły w nienachalną interakcję z klientem i dostarczały mu nowych doznań podczas wizyty w Posnani. Tak właśnie powstała aplikacja, która reaguje na ruch przechodniów i wyświetla nad ich głowami komiksowe chmurki, w których umieszczone są krótkie komunikaty marketingowe. Podczas pracy nad tym projektem postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesną formę rozrywki – przenosimy gości CH Posnania w magiczny i wyjątkowy świat rozszerzonej rzeczywistości. Pozwalamy im stanąć oko w oko z groźnym rekinem, czy znaleźć się pośród kolorowych, egzotycznych motyli. Dla pasjonatów zdjęć, przygotowaliśmy fotobudkę zintegrowaną z aplikacją umożliwiającą tworzenie wirtualnych kolaży ze zdjęć twarzy użytkowników, wyświetlanych na ekranie LED. Dzięki nam, wizyta w centrum handlowym staje się czymś niezapomnianym i jedynym w swoim rodzaju.

 

Imię i Nazwisko

Nazwa Firmy

Adres e-mail

Numer telefonu

Temat rozmowy (wybierz z listy poniżej)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dowiedź się więcej...